Moje fotografie galéria informácie o mojej web stránke.

Moje fotografie galéria

Moje fotky

Fotogaléria

Moje fotografie galéria moje fotky. Základné informácie o mojom foto webe, rozloženie, rozvrhnutie webu a jeho funkcie. Môžete si tu pozrieť moje fotografie. Fotografie sú rozdelené na jednotlivé kategórie, fotogalérie. Každá fotogaléria obsahuje fotografie z príslušnej kategórie. Môžete si pozrieť môj foto blog a pekné fotky.


Moje foto

Moje fotky, ktoré som nafotil. Moje pekné fotky. Moje fotografie sú rozdelené do jednotlivých kategórií (fotogalérií). Kategórie fotografií. Fotogaléria obsahuje niekoľko pekných fotiek z príslušnej kategórie. Na mojej foto stránke nájdete ukážku mojich pekných fotiek, ktoré som nafotil.

Fotogalérie

Fotogalérie sú rozdelené na jednotlivé kategórie. Podľa fotiek, pekné fotky, ktoré sa v nej nachádzajú. Kategórie fotografií príroda, veci, ľudia, akcie, svadby, ostatné nezaradené. Fotogalérie obsahujú niekoľko foto galérií. Fotogalérie príslušnej kategórie a pekné fotky v nich. Môžete si pozrieť krásne fotky z kategórie, ktorá vás zaujíma.

01Fotogalérie príroda Fotografie prírody fotogaléria.

02Fotogalérie veci Fotografie vecí fotogaléria.

03Fotogalérie ľudí Fotografie ľudí fotogaléria.

04Fotogalérie akcie Fotografie z akcií fotogaléria.

05Fotogalérie svadby Fotografie svadby fotogaléria.

06Fotogalérie ostatné Fotografie ostatné fotogaléria.

Pekné fotky

Každá kategória fotiek spravidla obsahuje viac foto galérií. V každej nájdete a môžete si pozrieť krásne fotky, ktoré som nafotil. Fotenie ma baví pozrite sa, ako fotím. Pozrite si moje portfólio fotografii moje pekné fotky.


BBlog Pozrite si môj blog, kde nájdete tematické fotogalérie, ako aj rôzne moje články.


OO mne Niečo o mne zopár informácii o mne fotograf Daniel.


Informácie

V Menu v záložke - INFO - nájdete:

Regstrácia na stránke info.

Regstrácia prebieha so schvalovaním adinistrátorom.


Foto stránka moja web stránka

Moje fotky, ktoré som nafotil prezentácia mojich fotiek. Foto stránka moja web stránka venovaná mojím fotografiám. Foto stránka web stránka na ukážku mojich fotografií. Moje fotky, ktoré som nafotil a rozdelil do fotogalérii.

Canon EOS 6D Mark II

Canon EOS 6D Mark II je poloprofesionálna digitálna zrkadlovka. Canon EOS 6D je moja najnovšia hračka na fotenie. Fotil som už s kadečím, ale fotenie s Canonom je zážitok. Fotenie s Canonom digitálnou zrkadlovkou si vychutnávam.

Informácie o mojom webe rozloženie a funkcie.

Fotogaléria

Každá fotogaléria foto kategória obsahuje niekoľko fotogalérií

Každá fotogaléria obsahuje niekoľko fotiek

Na spodku fotogalérie, kategórie. Sa pomocou šípiek môžete presunúť na ďalšiu (predchádzajúcu) foto galériu.

Fotky

Môžete si pozrieť moje fotky v príslušnej kategórii a fotogalérie v nej. Fotky sú rozdelené do príslušných kategórií. Fotky v kategórii sú rozdelené do jednotlivých fotogalérií.

Prezentácia fotiek

Prezentácia fotiek na mojej foto web stránke. Som rád, že ste navštívili moju webovú stránku a môžem vám prezentovať moje pekné fotky. Prezentácia fotiek, ktoré som nafotil moje foto.

Autorské práva

Upozornenie: Všetky fotografie na stránke sú chránené autorským zákonom. Bez súhlasu autora sa dielo nesmie používať. Každé použitie diela osobou bez súhlasu autora je porušením autorského práva. Okrem výnimiek stanovených v Autorskej smernici.

Fotografovanie ma baví

Fotografovanie ma baví. Fotenie ma začalo baviť už niekedy na základnej škole. Fotenie ma baví. Baví ma zachytávať na fotografiách jedinečné okamihy. Fotografovanie tvorilo veľkú časť môjho života. Venujem sa fotografovaniu so záujmom som človek, ktorého baví fotografovanie. Fotenie ma baví a pekné fotky potešia.

Foto Daniel Hruda

Moje fotky fotograf Daniel Hruda

Moje fotografie galéria mojich fotiek. Môžete si pozrieť moje fotky, ktoré som nafotil. Dúfam a verím, že niektoré fotky vás zaujmú. Každému sa páči niečo iné ja sa snažím fotiť to, čo sa páči mne. Snažím sa rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti o fotení. Môžete sa pozrieť či sa mi to darí. Snažím sa fotiť tak, aby som musel robiť, čo najmenej úprav na fotke. Pozrite si moje fotogalérie moje pekné fotky.


Osobná stránka - môžete si pozrieť aj moju osobnú stránku.


 

Fotogalérie