Fotograf Daniel Hruda niečo o mne.

Niečo o mne

Fotograf Daniel Hruda

Fotograf Poprad

Volám sa Daniel Hruda a pochádzam z podtatranského mesta Poprad. Fotografovaniu som sa začal venovať ešte počas strednej školy. Najprv som fotil len na mobil, ešte v časoch keď telefóny mali svoje prvé foťáky a nejako ma to zobralo.


Moje fotky

Najviac ma bavilo robiť fotografie ľudí pri piatkových a sobotňajších večeroch v baroch. Po skončení strednej školy som sa dostal úplnou náhodou k momentu, keď som dostal do svojich rúk zrkadlovku. Bol to Canon EOS 450d zo setovým objektívom 18-55 a odfotografoval som ním svoju prvú diskotéku. Potom som si kúpil vlastnú zrkadlovku Canon EOS 60d, mal som k tomu objektív 18-135 IS s externým bleskom.
 

Fotograf Poprad

Fotograf Poprad. Od rokov 2011 až 2015 som fotil pre portál Karbon.sk, najprv len diskotéky, neskôr aj festivaly ako TOPFEST alebo OPENAIR festival v Prahe a rôzne iné. Prešiel som ich viac, spoznal som sa so zaujímavými ľuďmi. Neskôr som od tohto trendu upustil a začal si fotiť len „sám pre seba“ čo mi napadlo, alebo kde sa naskytla príležitosť.

Fotenie

V roku 2016 som sa chcel technicky posunúť vpred. V tom čase som vymenil 60D za svoj prvý FullFramemový foťák Canon EOS 6D, kúpil k tomu Lkové sklo od Canonu a začal si aj trochu viac pozerať videa od fotografov.

Musím povedať, že v tom čase som prišiel na to aká je to komplexná vec. Nakoľko ma poznalo veľa ľudí ešte s čias Karbon.sk, chodili mi prvé požiadavky na fotenia svadieb, portrétov, stužkových, a rôzne firemné akcie. Fotograf Poprad.

Fotografia 

Fotografii sa venujem vo voľnom čase a v poslednej dobe mám najradšej, keď len „vybehnem“ s kamošom „niečo“ fotiť. Myslím si, že pre mnoho fotografov je toto práve najväčšia forma relaxu. Na fotografov som kedysi pozeral tak, že sú to len ľudia „čo fotia“, ale dnes už viem povedať, že je to profesia veľmi náročná, pretože musíte vnímať veľa elementov, ktoré pri prvom pohľade nevidno.

Moje fotky 

Musíte vedieť čo dokážete vy, vedieť čo dokáže váš foťák a vnímať svoje okolie. Na fotení sa mi páčila vždy istá forma slobody, lebo vás odpúta od okolia, vytvára vám vlastný svet a len vy si určíte čo fotíte, čo vytvoríte a komu to ukážete.

Fotografovanie

Ako fotograf nemám nejaký špecifický „foto sen“, akým fotografom by som chcel byť, alebo kde sa chcem dostať. Najviac je pre mňa dôležité, aby to bol pre mňa stále relax a spomínaná sloboda.

Fotograf Poprad

Fotograf Poprad fotím rád s chuťou a nasadením, či sa mi to darí si môžete pozrieť v mojích fotogalériách

Moje fotografie galéria

Fotogalérie:

Fotograf Poprad. Fotografie sú rozdelené do jednotlivých kategórií.

01Príroda Fotografie z prírody.

02Veci Foto rôznych vecí.

03Ľudia Foto ľudí.

04Akcie Fotografie z akcií.

05Svadby Foto svadby.

06Ostatné Foto ostatné, ktoré sa nedalo zaradiť do predchádzajúcich kategórií.

Blog:

01Blog Pozrite si môj blog, kde nájdete tematické fotogalérie, ako aj rôzne moje články, názory a postrehy.

 


  • Moje fotografie galéria ďalšie informácie nájdete na stránke informácie.
  • Fotograf Poprad v prípade Vášho záujmu ma môžete kontaktovať.

Moje fotografie


Nech sa páči prezrite si moju stránku a moje fotografie. Každá foto galéria má aj svoje hodnotenie takže ju môžete, aj ohodnotiť.

Fotografovanie

Fotografovanie je moja zábava a koníček.

 

Upozornenie: Všetky fotografie na stránke sú chránené autorským zákonom. Bez súhlasu autora sa dielo nesmie používať. Každé použitie diela osobou bez súhlasu autora je porušením autorského práva. Okrem výnimiek stanovených v Autorskej smernici

 


 

Fotogalérie